SPORTSKO RIBOLOVNO DRUŠTVO "OSTRIŽ" NOVAKOVEC

  • 1. mjesto 3. zone u kategoriji juniorki održano na jezero šoderica u Koprivnici 28.05.2017

Marta Mesarek prvakinja lige SSRDMŽ-a

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

Danas je održano poslijednje kolo lige mladeži SSRDMŽ-a u Sv. Mariji. Naše društvo ima tri predstavnika, u

kategoriji kadeta Martu Mesarek,te u kategoriji juniora Karla Mesarek i Gracia Grabarić.

Na današnjem natjecanju Marta Mesarek osvojila je u svom sektoru 1 mjesto sa ulovom od 6554 grama, te je i tim  plasmanom osvojila i 1 mjesto u ligi kadeta SSRDMŽ-a za 2017 godinu sa 4 negativna boda.

Idučeg vikenda održavaju se zadnja dva kola lige mladeži HŠRS-a, gdje  Marta također u trenutnom vodstvu sa velikom razlikom bodova, i bilo bi prvi puta u povijesti da cura osvoji 1 mjesto.

 

U kategoriji juniora Karla Mesarek je danas osvojila 1 mjesto sa ulovom od 4825 grama, a Gracia Grabarić 6 mjesto sa ulovom od 3390 grama.

Nakon 4 kola Gracia Grabarić zauzela je 6. mjesto dok je Karla Mesarek zauzela 10 mjesto.

ČESTITKE

 

 

 

                    LIGA MLADEŽI MEĐIMURSKE ŽUPANIJE 2017. - U18.
                    POJEDINAČNI PLASMAN    
                             
Red. br. IME I PREZIME EKIPA I. kolo   II. kolo   III. kolo   IV. kolo   najslabiji rezultat UKUPNO    
      04.06.-Žužićka   22.07.-Palovec   02.09.-Novakovec   24.09.-Sv. Marija   -50%      
                             
      bod grama bod grama bod grama bod grama   bod težina PLASMAN
                             
1 Mutak Marta MURA, M.Središće 2 1747 4 2.455 6 2.285 4 3.560 3 13 10.047  
2 Pavlic Damjan KLEN, Sv.Marija 1 1914 2 3.150 7 1.837 9 2.268 4,5 14,5 9.169  
3 Orehovec Silvestar KLEN, Sv.Marija 6 560 6 1.465 1 3.783 7 3.320 3,5 16,5 9.128  
4 Strbad Sara DRAVA, D.Mihaljevec 4 1062 10 640 8 1.706 2 4.525 5 19 7.933  
5 Orehov Luka GLAVATICA, Prelog 3 1064 9 795 3 3.057 11 1.580 5,5 20,5 6.496  
6 Grabarić Gracia OSTRIŽ, Novakovec 8 479 12 350 2 3.593 6 3.390 6 22 7.812  
7 Slaviček Dražen KLEN, Sv.Marija 16 0 3 2.945 9 1.551 3 4.245 8 23 8.741  
8 Golubić Marko KLEN, Sv.Marija 16 0 1 3.340 5 2.630 10 2.210 8 24 8.180  
9 Bermanec Benjamin GLAVATICA, Prelog 5 889 7 1.095 4 3.003 16 0 8 24 4.987  
10 Mesarek Karla OSTRIŽ, Novakovec 7 509 14 15 10 1.004 1 4.895 7 25 6.423  
11 Taradi Rafael AMUR Nedelišće 16 0 5 1.475 16 0     8 29 3.340  
12 Zrna Jan ŠARAN, Palinovec 10 103 8 1.020 16 0 5 3.450 8 31 4.573  
13 Slaviček Jakov SMUĐ, Draškovec 12 98 13 335 16 0     8 33 2.945  
14 Ivoš Luka ŠARAN, Palinovec 11 100 15 0 16 0     8 34 1.475  
15 Sokač David DRAVA, D.Mihaljevec 9 286 11 390 16 0 8 3.170 8 36 3.846  
16                           16

 

Obavijesti za članove

radne akcije 2017

08.04. - subota - 15 sati   

29.04. - subota - 15 sati

20.05. - subota - 16 sati

12.06  - subota - 16 sati

15.07. - subota - 17 sati

11.08. - petak   - 16 sati

16.09. - subota  - 15 sati

02.12. - subota - 14 sati

VIŠE........

 

Korisni linkovi

               

              

              

             mura vodostaj

           

       VODOSTAJ RIJEKE MURE